Archiwum 28 lipca 2008


Gry 
lip 28 2008 Oddziały specjalne
Komentarze: 1
Kapitan Scott Mitchell staje się po raz drugi bohaterem świetnej gry komputerowej Ghost Recon: Advanced Warfighter 2. Gry komputerowe z serii strzelanki taktyczne są dziś bardzo popularne i powstaje ich dzisiaj bardzo dużo.

Ghost Recon jest jedną z ciekawszych. Kapitan Scott wraz ze swym oddziałem zostaje przeniesiony w sam środek konfliktu USA i Meksyku. W Meksyku na dodatek wybucha wojna domowa, która wszystko komplikuje. Taki stan zagraża innym krajom. Drużyna Mitchella wyrusza na misję. Mają przed sobą bardzo dużo trudnych i skomplikowanych zadań. Gra komputerowa Ghost Recon: Advanced Warfighter2 umożliwia ci uzbrojenie siebie i twojego oddziału w różnego rodzaju broń, którą wykorzystasz w walkach. Gra ma zmodyfikowany silnik graficzny.

Poprawiono również sztuczną inteligencję przeciwników co znacznie różni obie wersje gry komputerowej. W tej części masz możliwość większej kontroli pola walki. Po raz kolejny twórcy gry komputerowej losy świata złożyli w twoje ręce. Zduś wojnę domową i uratuj świat.