Gry 
lip 21 2008 Half Life 2 jako wielki hit
Komentarze: 1
Wielu z nas z pewnością pamięta hit jakim był swego czasu Half Life. Pierwsza strzelanka FPS z tak wciągającą fabułą, w której nie tylko strzelanie było najważniejsze, lecz również gracze byli ciekawi dalszego biegu sytuacji.

Gra zdobyła wielu fanów, a producent gry Valve zdecydował się wydać po kilku latach kontynuację. Plany mieli ambitne, gdyż gra miała być równie innowacyjna jak poprzedniczka. Czy im się to udało? Ci, którzy już grali w Half Life 2 z pewnością nie mają wątpliwości co do tego. Gra ponowiła sukces pierwszej części. Już zaczynając grę można się zachwycać jakością wykonania postaci i miasta w jakim przyjdzie nam wylądować. Z pewnością spędzimy trochę czasu na jego podziwianiu.

Nie można pominąć fizyki zawartej w grze. Ta została wykonana wręcz idealnie. Każdy przedmiot może być poruszony, a w wielu sytuacjach będziemy musieli wręcz zadbać by elementy otoczenia pomogły nam w ciężkich sytuacjach. Grafika jest naprawdę świetna, grywalność jeszcze większa. Każdy powinien zagrać w Half Life 2.
23 września 2011, 18:24
Dzięki za ciekawe publikacji

Dodaj nowy komentarz