Komentarze do notki Strefa zabijania

Strefa zabijania 
24. lipca 2008 13:21:00
linkologia.pl spis.pl
Jeżeli jesteś pasjonatem strzelanek zainteresuje cie kontynuacja gry komputerowej z 2004 roku Killzone. Nowa część gry nosi tytuł Killzone:Liberation i jest kontynuacją poprzedniej. Stajesz się więc po raz kolejny kapitanem Templerem i walczysz ze złem.

Ta część gry komputerowej jest twoją indywidualną walką, nie masz przy sobie oddziału wojska jak w pierwszej części. Będziesz musiał skupić się na sabotażu i cichym likwidowaniu różnych ważnych celów. Aż wreszcie uwolnisz ISA spod władzy tyrana, tocząc z nim walkę. W swojej walce możesz używać różnej broni. Twórcy tego typu gry komputerowej wyposażają swoich bohaterów w pistolety i karabiny. Do zniszczenia wroga możesz wykorzystać wyrzutnie rakiet lub granatniki. Wybór broni zależy od okoliczności.

Gry komputerowe z rodzaju gier akcji są bardzo pasjonujące i dają dużo satysfakcji gdy wykonasz zadanie. Killzone:Liberation ma ulepszoną grafikę. W grę mogą grać osoby od szesnastego roku życia. Jest to typowa strzelanka, która nie jest wskazana dla dzieci młodszych.
seksinastka : Gry : fps, gry, killzone, strzelanka

Tempy
27. grudnia 2013 22:31:36
 
Click here
18. lipca 2013 07:12:40
Check here (essaysservice.com) as the information available would help you when you make a decision order good essays for college and to achieve the highest results when it comes to professional term paper writing services.
buy essays
08. sierpnia 2011 05:55:34
I have to buy essay or the essays written just about this good post. Good enough topic! Thank you very much!
MonaOdonnell34
08. sierpnia 2011 02:25:43