Komentarze do notki Half Life 2 jako wielki hit

Half Life 2 jako wielki hit 
21. lipca 2008 09:44:00
linkologia.pl spis.pl
Wielu z nas z pewnością pamięta hit jakim był swego czasu Half Life. Pierwsza strzelanka FPS z tak wciągającą fabułą, w której nie tylko strzelanie było najważniejsze, lecz również gracze byli ciekawi dalszego biegu sytuacji.

Gra zdobyła wielu fanów, a producent gry Valve zdecydował się wydać po kilku latach kontynuację. Plany mieli ambitne, gdyż gra miała być równie innowacyjna jak poprzedniczka. Czy im się to udało? Ci, którzy już grali w Half Life 2 z pewnością nie mają wątpliwości co do tego. Gra ponowiła sukces pierwszej części. Już zaczynając grę można się zachwycać jakością wykonania postaci i miasta w jakim przyjdzie nam wylądować. Z pewnością spędzimy trochę czasu na jego podziwianiu.

Nie można pominąć fizyki zawartej w grze. Ta została wykonana wręcz idealnie. Każdy przedmiot może być poruszony, a w wielu sytuacjach będziemy musieli wręcz zadbać by elementy otoczenia pomogły nam w ciężkich sytuacjach. Grafika jest naprawdę świetna, grywalność jeszcze większa. Każdy powinien zagrać w Half Life 2.
seksinastka : Gry : fps, half life, half life 2, strzelanka

MonicaKnapp24
20. listopada 2013 23:17:56
 
tina
23. września 2011 18:24:05
Dzięki za ciekawe publikacji